Autor Wątek: Główne pomieszczenie  (Przeczytany 428 razy)

Offline Symeon

  • Król-Kapłan
  • Król-Kapłan
  • Ekspert
  • **********
  • Wiadomości: 505
  • Jeste Król-Kapłan i nic tego nie zmieni...Chyba...
    • Zobacz profil
    • Over The World - Na Całym Świecie
Główne pomieszczenie
« dnia: Maj 22, 2013, 19:23:46 »
~Woda jest słodka, ale krew jest gęstsza~

Symeon - niebieski (blue)
Kiya - brązowy (brown)
Miya - zielony (green)
Dalemir - szary (silver)
Dalamar - ciemnoniebieski (navy)
Raistlin - pogrubiony czerwony
Ilista - jasnozielony
Belize - ciemny czerwony (darkred)

Sirfalas - pochylony czerwony
Slith - szary (grey)
Elsa - fioletowy (
Giovanna - pogrubiony brązowy (maroon)
Logan - pomarańczowy (orange)
Dartimien - ciemnozielony (darkgreen)
Loren - pochylony czarny
Amaltar - pogrubiony czarny
Narren - brązowy (sienna)
Egrin - niebieskozielony (teal)

Giermek (Istar)
1. Historia Krynnu - Kronikarz Astinus z Palanthas, klasa nr. 2
2. Teoria walki - Mistrz Waylan/ Caramon Majere, klasa nr. 3
3. Szermierka - Mistrz Waylan, sala treningowa
4. Języki - Pierwsza Córka Ilista, klasa nr. 1
5. Walka na miecze - Rycerz Korony Derek Crownguard/ Rycerz Róży Sturm Brightblade, Arena/Sala treningowa
Uczniowie: Sophia, Arya, Hammer

Adept Magii (Palanthas/ Solace)
1. Historia Krynnu - Kronikarz Astinus z Palanthas, klasa nr. 2
2. Historia Magii - Mistrzyni Czarnych Szat LaDonna, klasa nr. 2
3. Ćwiczenia praktyczne - Arcymag Raistlin Majere, Wieża Wielkiej Magii/ klasa nr. 4
4. Języki - Pierwsza Córka Ilista, klasa nr. 1
5. Alchemia - Mistrz Czerwonych Szat Belize, klasa nr. 4
Uczniowie: Dalemir (Czarne Szaty), Dalamar (Czarne Szaty)

Akolita (Istar/ Palanthas/ Solace)
1. Historia Krynnu - Kronikarz Astinus z Palanthas, klasa nr. 2
2. Uzdrawianie - Kapłanka-Uzdrowicielka Mishakal Goldmoon, klasa nr. 1
3. Zielarstwo - Wielebny Syn Quarath, klasa nr. 4/ Stadnina (rośnie tam wiele leczniczych ziół)
4. Języki - Pierwsza Córka Ilista, klasa nr. 1
5. Numerologia - Wielebna Córka Crysania z rodu Tarniusów, klasa nr. 2
6. Wrożbiarstwo - Emisariusz Króla-Kapłana Loralon, klasa nr. 3
Uczniowie: Maeve (akolitka na kapłankę Gileana), Willterren (akolita na uzdrowiciela Mishakal), Lattakay (akolita na kapłana Paladine'a), Yerisa (akolitka na uzdrowicielkę Habbakuka)

~You better watch your mouth, sunshine~

Offline Symeon

  • Król-Kapłan
  • Król-Kapłan
  • Ekspert
  • **********
  • Wiadomości: 505
  • Jeste Król-Kapłan i nic tego nie zmieni...Chyba...
    • Zobacz profil
    • Over The World - Na Całym Świecie
Odp: Główne pomieszczenie
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 24, 2014, 17:00:23 »
Wszedłem.
Zmaterializowałem się w postaci dymu, który ukształtował się w kształt człowieka.
~Woda jest słodka, ale krew jest gęstsza~

Symeon - niebieski (blue)
Kiya - brązowy (brown)
Miya - zielony (green)
Dalemir - szary (silver)
Dalamar - ciemnoniebieski (navy)
Raistlin - pogrubiony czerwony
Ilista - jasnozielony
Belize - ciemny czerwony (darkred)

Sirfalas - pochylony czerwony
Slith - szary (grey)
Elsa - fioletowy (
Giovanna - pogrubiony brązowy (maroon)
Logan - pomarańczowy (orange)
Dartimien - ciemnozielony (darkgreen)
Loren - pochylony czarny
Amaltar - pogrubiony czarny
Narren - brązowy (sienna)
Egrin - niebieskozielony (teal)

Giermek (Istar)
1. Historia Krynnu - Kronikarz Astinus z Palanthas, klasa nr. 2
2. Teoria walki - Mistrz Waylan/ Caramon Majere, klasa nr. 3
3. Szermierka - Mistrz Waylan, sala treningowa
4. Języki - Pierwsza Córka Ilista, klasa nr. 1
5. Walka na miecze - Rycerz Korony Derek Crownguard/ Rycerz Róży Sturm Brightblade, Arena/Sala treningowa
Uczniowie: Sophia, Arya, Hammer

Adept Magii (Palanthas/ Solace)
1. Historia Krynnu - Kronikarz Astinus z Palanthas, klasa nr. 2
2. Historia Magii - Mistrzyni Czarnych Szat LaDonna, klasa nr. 2
3. Ćwiczenia praktyczne - Arcymag Raistlin Majere, Wieża Wielkiej Magii/ klasa nr. 4
4. Języki - Pierwsza Córka Ilista, klasa nr. 1
5. Alchemia - Mistrz Czerwonych Szat Belize, klasa nr. 4
Uczniowie: Dalemir (Czarne Szaty), Dalamar (Czarne Szaty)

Akolita (Istar/ Palanthas/ Solace)
1. Historia Krynnu - Kronikarz Astinus z Palanthas, klasa nr. 2
2. Uzdrawianie - Kapłanka-Uzdrowicielka Mishakal Goldmoon, klasa nr. 1
3. Zielarstwo - Wielebny Syn Quarath, klasa nr. 4/ Stadnina (rośnie tam wiele leczniczych ziół)
4. Języki - Pierwsza Córka Ilista, klasa nr. 1
5. Numerologia - Wielebna Córka Crysania z rodu Tarniusów, klasa nr. 2
6. Wrożbiarstwo - Emisariusz Króla-Kapłana Loralon, klasa nr. 3
Uczniowie: Maeve (akolitka na kapłankę Gileana), Willterren (akolita na uzdrowiciela Mishakal), Lattakay (akolita na kapłana Paladine'a), Yerisa (akolitka na uzdrowicielkę Habbakuka)

~You better watch your mouth, sunshine~

Offline Symeon

  • Król-Kapłan
  • Król-Kapłan
  • Ekspert
  • **********
  • Wiadomości: 505
  • Jeste Król-Kapłan i nic tego nie zmieni...Chyba...
    • Zobacz profil
    • Over The World - Na Całym Świecie
Odp: Główne pomieszczenie
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 08, 2015, 18:44:23 »
Dostałem nagłą myśl od Sirfalasa. Zerknąłem na Amaltara.
- Wybacz, muszę iść. Lekcje, rozumiesz... A może poszedłbyś z... - przerwałem, wiedząc, że nie wyniknie z tego nic dobrego i zniknąłem.

Patrzyłem się na niego chłodno, póki nie zniknął.
~Woda jest słodka, ale krew jest gęstsza~

Symeon - niebieski (blue)
Kiya - brązowy (brown)
Miya - zielony (green)
Dalemir - szary (silver)
Dalamar - ciemnoniebieski (navy)
Raistlin - pogrubiony czerwony
Ilista - jasnozielony
Belize - ciemny czerwony (darkred)

Sirfalas - pochylony czerwony
Slith - szary (grey)
Elsa - fioletowy (
Giovanna - pogrubiony brązowy (maroon)
Logan - pomarańczowy (orange)
Dartimien - ciemnozielony (darkgreen)
Loren - pochylony czarny
Amaltar - pogrubiony czarny
Narren - brązowy (sienna)
Egrin - niebieskozielony (teal)

Giermek (Istar)
1. Historia Krynnu - Kronikarz Astinus z Palanthas, klasa nr. 2
2. Teoria walki - Mistrz Waylan/ Caramon Majere, klasa nr. 3
3. Szermierka - Mistrz Waylan, sala treningowa
4. Języki - Pierwsza Córka Ilista, klasa nr. 1
5. Walka na miecze - Rycerz Korony Derek Crownguard/ Rycerz Róży Sturm Brightblade, Arena/Sala treningowa
Uczniowie: Sophia, Arya, Hammer

Adept Magii (Palanthas/ Solace)
1. Historia Krynnu - Kronikarz Astinus z Palanthas, klasa nr. 2
2. Historia Magii - Mistrzyni Czarnych Szat LaDonna, klasa nr. 2
3. Ćwiczenia praktyczne - Arcymag Raistlin Majere, Wieża Wielkiej Magii/ klasa nr. 4
4. Języki - Pierwsza Córka Ilista, klasa nr. 1
5. Alchemia - Mistrz Czerwonych Szat Belize, klasa nr. 4
Uczniowie: Dalemir (Czarne Szaty), Dalamar (Czarne Szaty)

Akolita (Istar/ Palanthas/ Solace)
1. Historia Krynnu - Kronikarz Astinus z Palanthas, klasa nr. 2
2. Uzdrawianie - Kapłanka-Uzdrowicielka Mishakal Goldmoon, klasa nr. 1
3. Zielarstwo - Wielebny Syn Quarath, klasa nr. 4/ Stadnina (rośnie tam wiele leczniczych ziół)
4. Języki - Pierwsza Córka Ilista, klasa nr. 1
5. Numerologia - Wielebna Córka Crysania z rodu Tarniusów, klasa nr. 2
6. Wrożbiarstwo - Emisariusz Króla-Kapłana Loralon, klasa nr. 3
Uczniowie: Maeve (akolitka na kapłankę Gileana), Willterren (akolita na uzdrowiciela Mishakal), Lattakay (akolita na kapłana Paladine'a), Yerisa (akolitka na uzdrowicielkę Habbakuka)

~You better watch your mouth, sunshine~

 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
tdw supersiatka watahafernflower cs-palarnia sojuszspeed